Yanosik gotowy na ferie: aplikacja ostrzeże o fotoradarach w całej Europie

Yanosik gotowy na ferie: aplikacja ostrzeże o fotoradarach w całej Europie

16.01.2018 16:08, aktual.: 14.02.2018 15:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dobrze znany polskim kierowcom Yanosik, będzie informował o fotoradarach na terenie Europy. Od teraz, podczas podróży po krajach Starego Kontynentu zostaniemy poinformowani o stacjonarnych fotoradarach rejestrujących prędkość i przejazdy na czerwonym świetle.

Z Yanosika można było już korzystać w Polsce, Litwie, a od zeszłego roku również na terenie Czech i Słowacji. Teraz do grona krajów, w których aplikacja ostrzega o fotoradarach, dołączyły niemal wszystkie państwa Europy. Na liście znajdziemy: Belgię, Niemcy, Estonię, Wielką Brytanię, Francję, Włoch, Holandię, Szwajcarię, Austrię, Norwegię, Szwecję, Łotwę, Estonię, Słowenię, Grecję, Finlandię, Węgry, Hiszpanię, Rumunię, Bułgarię, Serbię, Bośnię i Hercegowinę, Chorwację, Portugalię, Białoruś oraz Ukrainę.

System Yanosik został poszerzony o ponad 27 tys. stacjonarnych urządzeń z niemal całej Europy, które mierzą prędkość oraz przejazd na czerwonym świetle. Twórcy obiecują, że to dopiero początek zaplanowanych prac i baza będzie na bieżąco aktualizowana.

Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć

Aktualnie system ostrzegania o fotoradarach w krajach Europy jest dostępny w aplikacji, jednak w najbliższym czasie informacje te trafią również do użytkowników urządzeń Yanosik. Cieszy fakt, że aktualizacja pojawiła się teraz – Polacy mogą skorzystać z rodzimej aplikacji dla kierowców w trakcie wyjazdów za granicę podczas tegorocznych ferii zimowych.

Aplikację Yanosik znajdziecie oczywiście w naszej bazie. Dostępna jest wersja na Androida oraz iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)