Yanosik trafi do Apple CarPlay. Ostrzeżenia o radarach wkrótce na ekranie samochodu

Yanosik trafi do Apple CarPlay
Yanosik trafi do Apple CarPlay
Oskar Ziomek

11.09.2019 09:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Apple CarPlay, czyli system integracji iPhone'ów z ekranami w samochodach, zostanie wzbogacony o kolejną aplikację. Niedługo użytkownicy iPhone'ów będą mogli w ten sposób korzystać z Yanosika – aplikacji cenionej przez polskich kierowców.

Wkrótce Yanosik będzie dostępny nie tylko w smartfonach, ale i Apple CarPlay, jednak na tę chwilę konkretna data nie jest znana. Twórcy aplikacji potwierdzili natomiast na Twitterze, że pracują w pocie czoła, a Yanosik na Apple CarPlay powinien się pokazać niebawem.

Kiedy Yanosik trafi do Apple CarPlay, dla kierowców będzie to kolejny argument przemawiający właśnie za samochodowym systemem dostępnych za pośrednictwem iPhone'ów.

Yanosik ceniony jest przede wszystkim za aktywną społeczność, która za pośrednictwem aplikacji dzieli się informacjami o korkach, wypadkach czy kontrolach prędkości.

Yanosik w Apple CarPlay, ale nie w Android Auto

Konkurencyjny Android Auto, choć niedawno został gruntownie zmodernizowany, nadal nie jest dla twórców oprogramowania otwartą drogą. Tutaj oferowane dla kierowców aplikacje to w zasadzie tylko Mapy Google oraz Waze i póki co nie wiadomo, kiedy ten stan rzeczy się zmieni.

W przypadku Apple CarPlay jest inaczej. Poza mapami oferowanymi przez Apple, dostępne są tu także wspominane Mapy Google oraz Waze, ale nie tylko – kierowcy mogą także z powodzeniem korzystać na przykład z nawigacji Sygic czy polskiej AutoMapy. Yanosik będzie bez wątpienia kolejną aplikacją zgodną z CarPlay, która zostanie doceniona przez kierowców w Polsce.

Yanosik jest dostępny do pobrania za pośrednictwem naszego katalogu aplikacji.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także