YouTube Dni Kultury – weekend m.in. z teatrem i baletem w internecie

YouTube zaprasza na Dni Kultury, fot. Studio Buffo
YouTube zaprasza na Dni Kultury, fot. Studio Buffo
Oskar Ziomek

18.09.2020 08:35, aktual.: 18.09.2020 08:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

YouTube zaprasza użytkowników z Polski na nietypowy festiwal YouTube Dni Kultury, który odbędzie się "w internecie" w najbliższy weekend. 18, 19 i 20 września użytkownicy będą mieli okazję obejrzeć balet, spektakle, musicale, dokument i materiały zza kulis związane z polską sceną. Swoje treści udostępni aż 13 instytucji.

Wśród nich, jak czytamy na Blogu Google Polska: Teatr Capitol, Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego, Teatr Montownia, Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu, Teatr Polonia, Teatr Powszechny im. J. Kochanowskiego w Radomiu, Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie, Studio Buffo, Studio teatrgaleria, Teatr Syrena, Teatr Wielki w Łodzi, Teatr Wielki - Opera Narodowa oraz Klub Komediowy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W programie między innymi premiera spektaklu "Pan Jowialski" z Teatru Polonia, czytanie "Klubu kobiet porzuconych" przez zespół z Teatru Kwadrat, balet "Mąż i żona" oparty na motywach komedii Fredry, czy wywiad Tomasza Raczka z Krystyną Jandą. Jak przystało na okoliczności pandemii, całość będzie strumieniowana w serwisie YouTube, a szczegółowy program (w tym linki do konkretnych spektakli) można znaleźć na specjalnej stronie youtubednikultury.pl.

Ponieważ opisywana strona to w praktyce jedynie agregator opisów i linków do YouTube'a, użytkownicy oczekujący na konkretny spektakl mogą w standardowy sposób Ustawić przypomnienie, by nie przeoczyć nadchodzącej transmisji.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)