1Password 7.6.780

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

1Password to aplikacja gromadząca wszystkie hasła wykorzystywane w systemie Windows. Program jednocześnie jest menadżerem haseł jak i narzędziem chroniącym dostęp do komputera.

Zapamiętuje więc wszystkie użyte przez użytkownika loginy - zarówno do programów jak i w Internecie. Ponadto automatycznie generuje hasła na potrzeby stron WWW, poczty e-mail, iTunes czy aplikacji. Użytkownik musi jedynie pamiętać hasło dostępu do 1Password. Aplikacja obsługuje większość przeglądarek internetowych: Safari, Firefox, OmniWeb, Camino itd. Pozwala także na synchronizację między iPhone’em/iPodem touch a Windowsem.

1Password jest programem płatnym, można jednak skorzystać z 30-dniowego triala.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

bezpieczeństwo, dostępny na wielu platformach
na Windowsa: nieintuicyjny, interfejs rodem z lat 90tych, brak wsparcia dla rozszerzeń przeglądarek
ocena użytkownika
06.05.2014 18:55 • Recenzja do wersji 1.0.9.340

Po przesiadce na Windowsa poważnie się zawiodłam. Używałam 1password 4 na Macu i Androidzie i byłam zadowolona, teraz szukam czegoś nowego i jestem gotowa ręcznie przepisywać wszystkie loginy i hasła. Może 3 lata temu to był dobry program, teraz nie ma nic wspólnego z jakimikolwiek standardami usability. Jeśli to faktycznie jest najlepszy menadżer haseł pod tą platformę to znaczy, że jest to całkiem spora nisza.