230 zł rocznie za dopracowanego klienta poczty? Newton trafia na Windowsa

230 zł rocznie za dopracowanego klienta poczty? Newton trafia na Windowsa

17.08.2017 18:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sklepie z aplikacjami Windowsa 10 niezmiennie od lat brakuje dobrego oprogramowania, dotyczy to również klientów pocztowych. W związku z tymi niedociągnięciami, pojawienie się jednego z najlepszych klientów poczty z macOS-a w wersji na Windows 10, naprawdę cieszy. O ile jesteśmy w stanie płacić za niego 230 zł za rok.

Newton - Supercharged Emailing

Newton Mail posiada prosty i intuicyjny interfejs. Aplikacja wyraźnie nastawiona jest na zapewnienie wygodnej i szybkiej metody zarządzenia pocztą – użytkownicy preferujący rozbudowane programy będą raczej zawiedzeni. Do zalet należy również zaliczyć szybkość działania, Newton Mail jest odczuwalnie sprawniejszy od aplikacji Poczta preinstalowanej w Windows 10.

Aplikacja poprawnie obsługuje wszystkie popularnej usługi – Gmail, Outlook, iCloud, Yahoo Mail czy Exchange i inne (IMAP). Oczywiście do jednego konta w aplikacji można przypisać wiele kont pocztowych. Newton Mail wspiera także funkcję powiadomień w Windows 10, chociaż jeszcze nie możemy bezpośrednio z powiadomień odpisywać na wiadomości.

I to wszystko już za 230 złotych rocznie!

Netwon to jednak wciąż jedynie udany klient poczty. Najbardziej wyróżnia go w sklepie Windows to, że musimy zapłacić dokładnie 229,99 zł za rok. Tak, za rok korzystania z aplikacji będącej klientem poczty, producent chce od nas tak wysoki abonament. I nie mówimy tutaj o specjalistycznym oprogramowaniu, które wyceniane jest często w oparciu o monopol producenta, ale klienta poczty. Aplikacji, która nie różni się jakość diametralnie od Poczty dostarczonej w Windowsie 10.

Obraz

Czy naprawdę tyle trzeba płacić za dobrego klienta poczty na Windowsie, gdy sklep z aplikacjami świeci pustkami? Abonament wynoszący 230 zł za możliwość sprawdzanie poczty, odpisania na e-mail i funkcję integracji z powiadomieniami Windowsa 10? Można przecież już wydać te 299 zł i ramach rocznej subskrypcji dostać Office’a 365 z Outlookiem, który przecież jest bardziej rozbudowany. Mało tego, jeśli nie skorzystamy z oficjalnego sklepu Microsoftu, to Office’a Personal kupimy już poniżej 200 zł. Co więc według twórców musi oferować Newton Mail by płacić za niego 229 zł? Jeśli macie jakieś pomysły na odpowiedź – piszcie śmiało w komentarzach.

Zachęcamy do sprawdzenia aplikacji i zobaczenia czy faktycznie warta jest tak wysokiej ceny. Zwłaszcza, że za darmo możemy sięgnąć chociażby po Mozilla Thunderbird. Newton Mail oczywiście znajdziecie w naszej bazie. Klient poczty dostępny jest również w wersji na Androida, iOS-a i macOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (116)