r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AQQ 2.4.0.10 - multikomunikator z funkcją rozmów audio-wideo

Strona główna Aktualności

Światło dzienne ujrzała dzisiaj nowa wersja popularnego polskiego multikomunikatora AQQ. Oznaczona ona została jako 2.4.0.10 i poza poprawą wykrytych błędów wprowadza także wiele nowości.

Długą, w porównaniu do poprzednich wydań, listę nowości rozpoczyna widoczny tuż po uruchomieniu programu nowy, rozbudowany system kompozycji graficznych, pozwalający na "skórkowanie" każdego elementu komunikatora. Kolejną istotną i od dawna oczekiwaną przez użytkowników AQQ nowością jest funkcja rozmów audio-wideo. Od tej wersji możliwa jest synchronizacja kontaktów GG z zewnętrzną listą na serwerze. Pojawił się także nowy widget systemowego centrum powiadomień oraz poradniki w formie wideo, dostępne z poziomu pomocy w AQQ. Więcej szczegółowych informacji na temat nowości, zmian i naprawionych błędów znaleźć można na oficjalnym forum komunikatora.

Najnowszą wersję komunikatora AQQ 2.4.0 Build 10 pobrać można z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.