Ant Renamer Ant Renamer 2.12.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ant Renamer to darmowe narzędzie służące do zmiany nazwy plików i folderów.

Program może działać w trybie wsadowym, dzięki czemu bardzo szybko zmienimy nazwę wielu plików i folderów na podstawie ustalonych kryteriów. Możliwa jest zmiana rozszerzenia pliku, modyfikowanie ciągu znaków (zmiana pojedyncza lub wielokrotna, wstawianie lub przesunięcie ciągu znaków, a także usunięcie znaków). Narzędzie pozwala również na numerowanie (np. dokumentów lub zdjęć), dodawanie tagów, daty i czasu, tworzenie losowych nazw plików i nie tylko.

Ant Renamer nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika i jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy dodać pliki lub katalogi do głównego okna programu, a następnie wcisnąć przycisk „akcje”, by określić, na jakich zasadach ma zostać przeprowadzona modyfikacja nazwy. Po wykonaniu tych czynności nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z opcji „wykonaj”.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!