ArchiCAD 20.0 6005

Strona główna Mac Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ArchiCAD to jeden z najpopularniejszych programów BIM (Building Information Modeling), przeznaczony dla architektów i branży projektowej. Program pozwala przygotować plany budynków, dokumentację projektową i wizualizacje dla klienta.

Ogromną zaletą ArchiCADa są powiązania obiektów. Oznacza to, że wystarczy nanieść poprawkę na jednym tylko widoku, by zobaczyć ją także na innych planach i w wizualizacji 3D. Informacje zostaną zaktualizowane automatycznie. Program pozwala także pracować w trzech wymiarach, gdzie można korzystać z intuicyjnych narzędzi modelowania. Projektować można parametrycznie lub ręcznie. Przez wiele lat rozwijania programu jego twórcy opracowali optymalny rozkład narzędzi, zgodny z tym, w jakiej kolejności używają ich architekci.

ArchiCAD pozwala szybko przygotowywać dokumentację i skraca czas wykonywania wielu żmudnych zadań. Program może też automatycznie generować rysunki techniczne, jak plany pięter czy przekroje schodów, a także umieszczać etykiety na podstawie informacji BIM. Przy wielu zadaniach mogą pomóc liczne rozszerzenia programu.

ArchiCAD ma także autorskie narzędzia do pracy zespołowej, kontroli wersji i zarządzania plikami, zarówno w obrębie jednego biura, jak i z różnych miejsc na świecie.

Wersja próbna ArchiCADa nie pozwala zapisywać i eksportować projektów, działa przez 30 dni. Producent udostępnia także licencję edukacyjną, którą można przedłużać przez cały czas studiów za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Hearthstone, Eclipse, Cthulhu, DreamWorks COLOR i Painter – najciekawsze programy tygodnia

17
20.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji. W tym tygodniu przedstawiam głównie programy znane w odpowiednich kręgach, które zostały w naszej bazie zaktualizowane, pierwszy raz niekoniecznie darmowe. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Cthulhu Virtual Pet H.P. Lovecraft, który ma w Redakcji kilku miłośników, obchodziłby dziś 126 urodziny, więc zacznę od gry z Cthulhu w roli głównej. Cthulhu Virtual Pet to bardzo przyjemny „wirtualny Przedwieczny” dla Androida. Podobnie jak w innych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych