reklama

Ashampoo Burning Studio 2014 za darmo dla czytelników

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ashampoo udostępniła po raz kolejny bezpłatną wersję komercyjnego programu Ashampoo Burning Studio 2014 specjalnie dla czytelników naszego portalu.

Program oferuje takie funkcje jak tworzenie kopii zapasowych danych do jednej lub kilku płyt CD, DVD lub Blu-ray, kasowanie nośników wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW), zgrywanie muzyki z płyt CD do formatów MP3 lub WMA, nagrywanie filmów do formatów Video CD (VCD), Super Video CD (SVCD) z opcją automatycznego konwertowania wideo do niezbędnych formatów czy tworzenie pokazu slajdów na nośnikach DVD ze zdjęciami, plikami wideo, tytułami, przejściami i muzyką w tle. Ashampoo Burning Studio 2014 pozwala także tworzyć i nagrywać obrazy ISO, CUE/BIN oraz pracować w oparciu o własny format zapisu danych - ASHDISC. Dodatkowo autorzy wyposażyli program w moduł odpowiedzialny za tworzenie i drukowanie etykiet (na papierze lub bezpośrednio na płycie wykorzystując technologię LightScribe) oraz opcję tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym z możliwością ich szyfrowania i kompresowania.

Bezpłatną wersję aplikacji Ashampoo Burning Studio 2014 12.0.5 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Multimedia → Nagrywanie płyt CD/DVD/BD.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama