Ashampoo ClipFinder HD 2.52

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo ClipFinder HD to od niedawna darmowa, bardziej rozbudowana edycja aplikacji ClipFinder przeznaczonej do wyszukiwania, pobierania i konwertowania plików wideo z najpopularniejszych serwisów (obsługiwanych jest 14), w tym: YouTube, VideU, MyVideo, ClipFish, Google Video, MySpace, Metacafee, sevenload oraz Dailymotion.

Program oferuje takie funkcje jak przeglądanie filmów w formie 3D Video Wall, błyskawiczne pobieranie klipów do formatu Flash (FLV) z możliwością natychmiastowej konwersji dźwięku do formatu MP3, filtrowanie materiałów po jakości obrazu, odczytywanie informacji na temat pobieranych plików czy generowanie playlist.

Obsługa programu jest bardzo prosto i przyjemna, a dostępność polskiej wersji interfejsu to tylko kolejny plus na rzecz Ashampoo ClipFinder HD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!