Ashampoo UnInstaller 2010 1.0.4.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Specjalna, bezpłatna edycja programu Ashampoo UnInstaller 2010, przeznaczonego do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami w systemie, przygotowana przez producenta dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

Ashampoo UnInstaller swoją dużą skuteczność w odinstalowywaniu programów zawdzięcza modułowi odpowiedzialnemu za monitorowanie procesu instalacji wszystkich aplikacji w systemie. To właśnie ta niewielka aplikacja uruchomiona w tle pozwala prześledzić wszystkie zmiany wprowadzone przez instalator programu w celu jego późniejszego, pełnego odinstalowania.

Sam program nie został ograniczony tylko i wyłącznie do wykonywania wyżej wymienionej czynności. Programiści ponadto zaimplementowali w Ashampoo UnInstaller funkcję wyszukiwania i kasowania duplikatów plików, danych tymczasowych, błędnych skrótów do aplikacji, pustych folderów i dodali narzędzie przeznaczone do zarządzania wtyczkami IE oraz usługami Windows. Dodatkowo oferuje on również funkcję tworzenia i przywracania danych z kopii bezpieczeństwa.

Obsługa programu jest bardzo prosta i nie powinna przysporzyć problemów początkującym użytkownikom. Co istotne, aplikacja Ashampoo UnInstaller 2010 jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Uwaga!

  1. Aby uzyskać klucz licencyjny aktywujący program, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!