Avant Browser 11 już jest

Strona główna Aktualności

O autorze

Po ponad czterech miesiącach testów pojawiła się finalna wersja popularnej przeglądarki internetowej Avant Browser opartej na silniku Internet Explorer (Trident).

Program posiada kilka dodatkowych funkcji w stosunku do Internet Explorer. Główną zaletą jest możliwość otwierania wielu zakładek w jednym oknie przeglądarki (MDI - Multiple Document Interface). Bardzo wygodna jest możliwość blokowania automatycznie wyskakujących okienek.

Avant Browser od wersji 11 oferuje między innymi możliwość zapisywania ustawień profili użytkownika, ulubionych i kanałów RSS online, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z tej samej konfiguracji przeglądarki z każdego innego komputera posiadającego zainstalowany program. Przebudowie uległ również interfejs, zarządzanie ulubionymi i wygląd czytnika RSS. Ponad to autorzy zapewniają, że poprawili większość błędów, które zostały zgłoszone do wersji 10.

Najnowszą wersję Avant Browser 11 Build 6 można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Nakładki i dodatki do przeglądarek WWW

© dobreprogramy
s