CafeTran Espresso CafeTran Espresso 2017051301

Strona główna Mac Firma Programy branżowe
Pobierz p​rogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CafeTran Espresso to program dla tłumaczy (CAT), zaawansowany, ale o bardzo intuicyjnym interfejsie. Jego ogromną zaletą jest możliwość automatycznego dzielenia tłumaczonego dokumentu na segmenty, zgodnie z ulubioną metodą tłumacza (linie, zdania, paragrafy, własne znaczniki). Ponadto na potrzeby projektu można budować glosariusze, zawierające łatwo dostępne definicje używanych pojęć.

CafeTran może dostarczać automatyczne tłumaczenia tekstu na podstawie dostępnej już pamięci tłumaczeniowej, wskazówek tłumacza Google, Linguee i Binga. Ponadto może integrować się z serwisami zrzeszającymi tłumaczy, jak TM-Town czy ProZ. Program można wykorzystać do tłumaczenia pojedynczych plików tekstowych albo większych projektów, przy których wykorzystywane są programy SDL Tradeos, MemoQ, Wordfast i innych, które korzystają z formatów xliff, sdlxliff, sdlppx, mqxliff i txml.

CafeTran może otwierać pliki tekstowe, a także Worda, Excela, PowerPointa, LibreOffice'a, InDesign, Framemakera, AutoCAD-a i wiele innych. Radzi sobie także z dokumentami PDF,

CafeTran jest dostępny za darmo z pewnymi ograniczeniami – glosariusz nie może mieć więcej niż 500 pojęć, a pamięć nie może być większa niż 1000 jednostek. Licencję zdejmującą te ograniczenia można kupić w modelu abonamentowym na rok lub jednorazowo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!