Claws Mail Claws Mail 3.17.8.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Claws Mail jest rozwijanym od 2001 roku, lekkim klientem poczty elektronicznej i grup dyskusyjnych, napisanym od podstaw w języku C na bazie GTK+. Początkowo aplikacja dostępna była jedynie dla systemów operacyjnych z rodziny Linux.

Cechuje się dużymi możliwościami konfiguracji, przyjaznym i prostym interfejsem graficznym, a także wsparciem dla wtyczek, które rozszerzyć mogą funkcjonalność aplikacji. Wśród najpopularniejszych dodatków znaleźć można czytnik kanałów RSS, rozbudowany organizer, przeglądarkę HTML, filtry antyspamowe oraz mniejsze gadżety, jak np. ciekawe powiadomienia czy też obsługa diod w niektórych laptopach. Claws Mail wspiera protokoły POP3, SMTP, IMAP4 i NNTP, obsługując przy tym połączenia szyfrowane i podpisy GPG.

Posiada wbudowaną wyszukiwarkę, mechanizm filtrowania i sprawdzania pisowni, pozwala na import\eksport poczty w popularnych formatach, obsługę wielu kont pocztowych, a także szablonów oraz graficznych tematów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!