r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CrazyTalk v8.1.2024.1

Strona główna Mac Multimedia Tworzenie i edycja animacji
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CrazyTalk to najpopularniejszy z programów do animacji twarzy i synchronizowania ich z nagranym głosem lub tekstem. W programie można wykorzystywać modele przygotowane w innych programach albo tworzyć własne, na podstawie zdjęć bądź przygotowanych wcześniej grafik.

Galeria programu

Program pozwala manipulować postaciami dostarczonymi przez producenta albo tworzyć własne, 2D i 3D, także ze zdjęć. Dla każdej twarzy można przygotować profil „pacynki”, ze schematem ruchów każdego elementu osobno.

Ogromną zaletą CrazyTalk jest możliwość automatycznego synchronizowania ruchów ust z nagranym głosem lub z treścią podaną w postaci tekstu, która zostanie odczytana przez program. Animacje innych części także można automatyzować, co daje bardzo dobre efekty. Dzięki temu można tworzyć wysokiej jakości postacie i podkładać do nich głos, ożywiać zdjęcia i rysunki. Program ma jednak niewygodne ograniczenie długości projektu do 15 minut, przez co większe animacje trzeba składać z kilku części.

Program dostępny jest w kilku wersjach, różniących się możliwościami i ceną: Standard, PRO z możliwością umieszczania zdjęć na modelach 3D i Pipeline, przygotowaną do pracy z innymi programami, jak iAvatar, iClone i podobne.

Wersja próbna pozwala testować możliwości wydania Pipeline przez 15 dni, nie pozwala zapisywać projektów i umieszcza znak wodny na eksportowanych animacjach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

CrazyTalk 7 dostępny za darmo. Każdy może animować „gadającą głowę”

11
OPROGRAMOWANIE 30.12.2016 | Anna Rymsza

CrazyTalk to najpopularniejszy z programów do animacji twarzy i synchronizowania ich z nagranym głosem lub tekstem, który odczyta syntezator mowy. Jeśli chcesz przygotować gadającą głowę dla swojej strony, prezentacji czy pokazu slajdów, to program dla Ciebie. Do animacji można wykorzystywać modele przygotowane w innych programach albo tworzyć własne na podstawie zdjęć, przygotowanych wcześniej grafik 2D lub tekstur. Można nawet zrobić sobie zdjęcie kamerką w laptopie i nałożyć je jako teksturę na animowany model głowy. Dla postaci można ustalić kształt ust przy wymawianiu każdej z głosek…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.