reklama

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować aktywność blogerów. Jakie to ciekawe wpisy opublikowali użytkownicy portalu dobreprogramy?

Na początek polecamy ciekawy poradnik dotyczący chmury Dropbox. Dowiecie się z niego, jak nie wydając ani złotówki zwiększyć pojemność swojego konta w tej usłudze. Jeżeli lubicie gry planszowe, spodoba się Wam publikacja autorstwa Ostatni Mohikanin, w której opisane są różne planszówki on-line. Fani ręcznie robionych gadżetów mogą szukać inspiracji w kolejnych wpisach En_dera i Kaworu, który zaprezentował na blogu drukarkę 3D DIY. Jeżeli zaś interesujecie się falami radiowymi, koniecznie przeczytajcie tekst okokok.

A co z pozostałymi wpisami? Mamy kolejną odsłonę serii kiedyś telefony były ciekawsze, test tabletów Lenovo YOGA Tab 3 Pro i Microsoft Surface Pro 4 oraz rzut oka na dwa archiwalne systemy Microsoftu – Windows Millennium i Windows NT 4. Na koniec odsyłamy Was do artykułu o elektrycznych autobusach w Polsce. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić