r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować aktywność blogerów. Jakie to ciekawe wpisy opublikowali użytkownicy portalu dobreprogramy?

Na początek polecamy ciekawy poradnik dotyczący chmury Dropbox. Dowiecie się z niego, jak nie wydając ani złotówki zwiększyć pojemność swojego konta w tej usłudze. Jeżeli lubicie gry planszowe, spodoba się Wam publikacja autorstwa Ostatni Mohikanin, w której opisane są różne planszówki on-line. Fani ręcznie robionych gadżetów mogą szukać inspiracji w kolejnych wpisach En_dera i Kaworu, który zaprezentował na blogu drukarkę 3D DIY. Jeżeli zaś interesujecie się falami radiowymi, koniecznie przeczytajcie tekst okokok.

A co z pozostałymi wpisami? Mamy kolejną odsłonę serii kiedyś telefony były ciekawsze, test tabletów Lenovo YOGA Tab 3 Pro i Microsoft Surface Pro 4 oraz rzut oka na dwa archiwalne systemy Microsoftu – Windows Millennium i Windows NT 4. Na koniec odsyłamy Was do artykułu o elektrycznych autobusach w Polsce. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.