Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
06.03.2016 22:58
Obraz

W ostatnich tygodniach obserwujemy prawdziwy wysyp dużej ilości świetnych wpisów na naszych blogach – Wy, użytkownicy, piszecie dosłownie o wszystkim i robicie to naprawdę dobrze! Jest nam niezmiernie miło podsumować kolejny tydzień i wskazać najbardziej wartościowe publikacje.

Na pewno każdy z Was czytał o smogu, który unosi się nad Krakowem i skraca życie mieszkańców tego pięknego miasta. Użytkownik Kaworu postanowił, że sam zbuduje własną stację do pomiaru tego typu zanieczyszczeń. Natomiast mktos dokonał analizy urządzenia do bezprzewodowego wyzwalania aparatu w smartfonie i stworzył na jego podstawie własne rozwiązanie. Na naszych blogach znajdziecie także recenzję kamery sportowej GitUp Git2 i posiadającego dwa ekrany telefonu LG V10. Ciekawie prezentuje się także relacja z targów MobileIT Kraków i rzut oka na Manta DLB002 – żarówkę bluetooth z wbudowanym... głośnikiem. Przeczytajcie ponadto koniecznie, co ciekawego dzieje się w świecie Linuksa, jak w tym wszystkim wypada Ubuntu i RemixOS, czyli Android dostosowany do pracy na komputerach stacjonarnych. Fani Windowsa mogą zaś w końcu przeczytać garść pozytywnych informacji o testowych kompilacjach nowych okienek, tak mobilnych, jak i stacjonarnych.

Obraz

Zatrzymajmy się na chwilę przy telefonach. Apple ma właśnie kolejny problem ze swoimi słuchawkami, które czasami wyłączają się losowo w niskich temperaturach. Sporym utrapieniem użytkowników są także rebrandowane softy, które masowo tworzą telekomy i producenci. Tego typu problemów nie miały starsze komórki, w tym te opisywane przez En_der i Lantra95. Co jeszcze znajdziemy na blogach? Test chińskiego laptopo-tabletu Cube iWork11 oraz relację z naprawy netbooka HP Mini 1030NR. Polecamy Wam także garść przemyśleń o antywirusach, kolejną odsłonę kursu Packet Tracer i serii Pani Krysia z księgowości, poradnik jak zostać informatykiem i rzut oka na monitor dla graczy BenQ XL2430T. Przypominamy ponadto, że niedawno uruchomiliśmy blog redakcyjny, w którym piszemy między innymi o naszym bugtrackerze. Zapraszamy do lektury!

Obraz

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)