Download Accelerator Manager 5.1.1 RC2

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Download Accelerator Manager (DAM) to darmowy akcelerator pobierania plików, który pozwala także zapisywać na dysku materiały wideo pochodzące z serwisów YouTube, DailyMotion, MySpace, Vimeo itp.

Cechują go lekkość, szybkość i prosta obsługa. DAM integruje się z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi - m.in. IE, Firefox, Google Chrome, Safari oraz Opera, umożliwiając pobieranie danych za pośrednictwem protokołów HTTP, HTTPS i FTP. Podobnie jak większość tego typu programów oferuje funkcje wznawiania przerwanych połączeń, łatwego organizowania plików do ściągnięcia w listy czy też dynamicznego segmentowania danych, które pozwala skrócić czas pobierania. Dodatkowo program pozwala także na import i eksport adresów URL do plików tekstowych. DAM dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybkie pobieranie, wznawianie pobierań, integracja z przeglądarkami, polska wersja językowa
Mocno okrojona wersja Free
ocena użytkownika
13.05.2015 13:25 • Recenzja do wersji 4.5.45

Nie dawno zakupiłem licencję na wersję Ultimate , która znosi wszelkie limity z wersji Free. Szybkie pobieranie, wznawianie przerwanych pobierań i integracja z różnymi przeglądarkami, to zalety wersji Ultimate. Zaleta programu to też obsługa języka polskiego.