r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FlightGear Flight Simulator 2017.1.2

Strona główna Windows Gry Symulatory

FlightGear Flight Simulator to rozwijany już od kilkudziesięciu lat darmowy symulator lotniczy, który ma ogromne rzesze fanów na całym świecie. Jako projekt open source projekt doczekał się nawet płatnych naśladowców, ale oryginał jest tylko jeden. Grę od początku opracowywano w duchu od fanów dla fanów i jako taką udostępniono ją bez przeszkód w sieci. Naturalnie po drodze powstało wiele modyfikacji oraz dodatków.

Galeria programu

Produkt zbudowano w oparciu o realistyczny silnik, mający wiernie oddawać pilotaż różnorakich jednostek powietrznych. Zaczęło się od samolotów, ale szybko doszły do tego helikoptery, a nawet wahadłowce kosmiczne. Połączono go z przepięknym generatorem terenu, obsługującym roślinność, wodę, trójwymiarowe chmury czy zmienne warunki oświetleniowe, zależne od pory dnia. Na grafikę się nie narzeka.

Ponieważ kod programu jest wolno dostępny, z czasem pojawiły się m.in. opcje zabawy wieloosobowej. FlightGear dostępny jest ponadto nie tylko w wersji Windows. Gra stanowi ponadto podstawę wielu badań naukowych nad zachowaniem jednostek w powietrzu, co tylko podkreśla jej profesjonalizm. Wbrew pozorom jednak, to nie tylko propozycja dla maniaków. Także nowicjusze powinni tutaj znaleźć coś dla siebie.

Uwaga!

Polecamy zainteresować się bezpłatnymi paczkami z dodatkową zawartością ze stale poszerzanego repozytorium tego projektu. Tam czekają m.in. nowe modele samolotów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 15.03.2016 17:18

Ooooo moja Romania, Romania.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.