Giada 0.15.4

Strona główna Mac Multimedia Programy dla DJ-ów
Pobierz progr​am
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Giada to darmowe narzędzie do obsługi sampli lub instrumentów MIDI przygotowane z myślą o DJ-ach, osobach wykonujących utwory na żywo, a także muzykach elektronicznych.

Giada może służyć jako aplikacja do odtwarzania próbek utworów i zapętlenia muzyki, maszyna perkusyjna, sekwencer i nie tylko. Korzystanie z programu z pewnością ułatwia możliwość zdefiniowania skrótów klawiaturowych, które okażą się niezwykle przydatne w trakcie występów. Na uwagę zasługuje także minimalistyczny, bardzo czytelny interfejs, dzięki czemu obsługa narzędzia nie powinna nastręczyć artystom najmniejszych trudności.

Program znajduje się we wczesnej fazie rozwoju i posiada otwarty kod programu. Dzięki temu w rozwijaniu aplikacji mogą wziąć także użytkownicy (np. doświadczeni programiści czy też wykonawcy, którzy zadbają o dodanie nowych funkcji czy też zasugerują wprowadzenie istotnych zmian lub poprawek).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!