IOBit Protected Folder IOBit Protected Folder 1.3

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IOBit Protected Folder pozwala skutecznie zabezpieczać poufne dane przed innymi użytkownikami komputera.

Program stworzony został głównie z myślą o początkujących użytkownikach, którzy chcieliby uniemożliwić dostęp do prywatnych plików niepowołanym osobom. Nie wymaga on niemal żadnej konfiguracji, wystarczy, że uruchomimy program, zdefiniujemy główne hasło i przystąpić możemy do zabezpieczania danych. To również jest bardzo proste i ogranicza się do wczytania w głównym oknie programu plików i folderów, które chcielibyśmy ukryć.

Domyślnie IOBit Protected Folder ukrywa wskazane dane w taki sposób, że nie są one widoczne z poziomu systemowego Eksplorera ani żadnej innej aplikacji. Sposób zabezpieczania danych można jednak zmienić w opcjach narzędzia. Dostępne są tam tryby umożliwiające jedynie zablokowanie odczytu lub zapisu plików. Do dyspozycji użytkownika oddano również mechanizm listy wykluczeń.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na 30 uruchomień programu.
  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Zmiany interfejsu na polski dokonać można z poziomu opcji konfiguracyjnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!