Immersive Explorer 1.7.2

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Immersive Explorer to specyficzny menedżer plików, będący dobrą alternatywą dla wbudowanego w systemie Windows Explorera. Wyposażony on został w interfejs graficzny, który nawiązuje do Modern UI w systemie Windows 8 i umożliwia wygodne zarządzanie zgromadzonymi na dysku danymi.

Program stworzony i rozwijany jest z olbrzymim naciskiem na prostotę, i co istotne wygodę obsługi głównie w przypadku początkujących użytkowników systemu Windows. Z jego poziomu, tuż po uruchomieniu, uzyskujemy łatwy dostęp do istotnych z punktu widzenia standardowego użytkownika lokalizacji – m.in. bibliotek z dokumentami i multimediami, a także podłączonych do komputera dysków twardych i napędów optycznych.

Immersive Explorer wyświetla poszczególne foldery i pliki w postaci kafelków. Przejścia pomiędzy nimi poprzedzane są prostymi, ale efektownymi animacjami, które dzięki wykorzystaniu sprzętowej akceleracji graficznej odtwarzane są płynnie. W dowolnym momencie możemy szybko wrócić do poprzedniego katalogu lub ekranu głównego programu, służą do tego przyciski ulokowane w górnej części okna programu. Na uwagę zasługuje również wbudowana przeglądarka grafiki oraz odtwarzacz multimediów, dający dostęp do zdjęć, muzyki czy filmów bez konieczności wykorzystania zewnętrznych aplikacji.

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!