Kaspersky Internet Security 2020 Kaspersky Internet Security 2020 20.0.14.1085

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Kaspersky Internet Security to pakiet zabezpieczający, który zapewnia kompleksową ochronę komputerów PC przed wszelkimi rodzajami zagrożeń.

Oparty jest o program antywirusowy Kaspersky Anti-Virus. Wyposażony jest również w osobistą zaporę ogniową. Użytkownicy laptopów mogą definiować odrębne tryby pracy zapory dla różnych sieci - Internet, sieć lokalna oraz sieć zaufana. Program pozwala także na pracę w "trybie ukrycia", w którym komputer użytkownika będzie całkowicie niewidoczny w sieci. Nad pocztą czuwa filtr antyspamowy.

Kaspersky Internet Security został również wyposażony w nowy moduł kontroli rodzicielskiej. Dzięki systemowi analizy lingwistycznej oraz możliwości wykorzystywania czarnych list moduł ten pozwala rodzicom na kontrolowanie poczynań swoich pociech w Sieci. Kaspersky Internet Security posiada także funkcję pozwalającą na ochronę poufnych danych użytkownika (adresów e-mail, haseł, informacji o kartach kredytowych itp.) przed kradzieżą.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Mega skuteczny, mam Kasperskiego od 3 lat i ZERO problemów z wirusami
Drogi, ale raczej wart swojej ceny
ocena użytkownika
30.08.2018 11:18 • Recenzja do wersji 19.0.0.1088a

Mam go na 3 komputerach w domu, kupując jednocześnie na kilka urządzeń wychodzi taniej i w końcu mam święty spokój, nie muszę niczego skanować, szukać, naprawiać.

szybki, dokładny, czytelny, od lat w czołówce
-
ocena użytkownika
26.06.2018 17:58 • Recenzja do wersji 19.0.0.1088a

Używam od pół roku, mogę porównać go z innymi komercyjnymi pakietami - Norton Internet Security, AVG, Eset. Norton bez zarzutu - dodatkowo rewelacyjne wsparcie techniczne przez chat, AVG - skuteczny, ale reklamy w komercyjnej wersji są nachalne jak świadkowie **howy, Eset był dla mnie zbyt mało czytelny.
Program KIS jest przyjazny, czytelny. Skuteczność - tu mogę opierać się na testach; od wielu lat w ścisłej czołówce, powtarzalność wyników ma dla mnie większe znaczenie niż jednorazowy strzał programów, o których potem nikt nie słyszał. Bezpieczne Pieniądze - osobne okno przeglądarki do transakcji bankowych działa bardzo dobrze, sam antywirus i firewall (bo jest w zestawie w przeciwieństwie do jednej z recenzji) wykryły i ostrzegły mnie za każdym razem na testowych stronach i plikach zainfekowanych.
Co do ceny - jest standardowa, mając konto w ING każdy dostaje rabat 30%. Co do ostatnich doniesień o przesyłaniu danych do ZSRR ;) uważam je za polityczne - Kaspersky ogłosił ostatnio gotowość do otwarcia kodu.
Podsumowując - skuteczny, czytelny, polecam.