r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mapy Google pokażą dostępne miejsca parkingowe

Strona główna Aktualności

O autorze

Wkrótce przy pomocy Map Google wyszukamy dostępne miejsce parkingowe. Twórcy aplikacji w wersji 9.44 beta już rozpoczęli testy tej niezwykle pomocnej dla kierowców funkcji, która pilotażowo uruchomiona w Stanach Zjednoczonych będzie pomagała wyszukać miejsce na zostawienie auta na całym świecie.

Doniesienia o możliwości wyszukiwania miejsc parkingowych w aplikacji Mapy Google pojawiły się kilka miesięcy temu, po analizie paczki 9.34 beta. Obecnie dostęp do funkcji ma niewielkie grono użytkowników z USA, korzystających z wersji beta Map.

Dostępność miejsc parkingowych przedstawiana będzie w postaci ikonki okrągłej ikonki z literą P, wyświetlanej obok informacji o czasie dojazdu do miejsca docelowego.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja nie mówi oczywiście, ile miejsc parkingowych jest, ale pozwala oszacować, czy zaparkowanie będzie łatwe (Easy), czy będziemy musieli się rozejrzeć za miejscem (Medium), czy też bezsilnie będziemy krążyć, w nadziei że jakieś miejsce się zwolni i uda się na nie wskoczyć (Limited). W tym ostatnim wypadku ikonka z literą „P” przybierze czerwony kolor.

Po rozpoczęciu jazdy, w dodatkowych informacjach o trasie znajdziemy szczegółowy opis sytuacji parkingowej w miejscu docelowym.

Niestety nie ma póki co informacji, kiedy funkcja trafi do stabilnej wersji Map i kiedy będzie dostępna także na iOS-ie. Wersję testową na Androida możecie pobrać z naszej bazy oprogramowania (zakładka Wszystkie wersje > 9.44 beta).

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.