r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Material Audiobook Player 3.4.0

Strona główna Android Rozrywka i hobby Odtwarzacze audiobooków

Material Audiobook Player to rozbudowana i co najważniejsze darmowa aplikacja do obsługi audiobooków. Jej autorzy spory nacisk położyli także na wygląd i dopasowanie programu do wytycznych material design.

Galeria programu

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od dodania audiobooków. Wybieramy poszczególne książki z pamięci urządzenia, bądź też cały folder w którym się znajduję. Niestety zabrakło wsparcia dla innych, zewnętrznych rozwiązań, takich jak chociażby chmury. Przy dodawaniu audiobooka zostaniemy dodatkowo zapytani czy ma on być ukryty, co sprawi, że nie będzie widoczny w zwykłych odtwarzaczach muzycznych. Bardzo przydatne rozwiązanie.

Podczas słuchania możemy skorzystać z zakładek, ustawić automatyczne wyłączenie po określonym czasie, a także zmienić szybkość czytania od 0,5 do x2. Z poziomu opcji ustawimy dodatkowo o ile sekund ma nas przenosić przycis przewijania, zmienimy motyw z jasnego na ciemny, czy też aktywujemy opcje automatycznego dodawani zakładek podczas ustawionej drzemki.

Jak już było wspomniane Material Audiobook Player to aplikacja całkowicie darmowa. Jeżeli przypadnie nam do gustu, z poziomu programu możemy wesprzeć autora jedną z kilku kwot.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.