Meble.pl - projektujemy meble 1.3

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Meble.pl - projektujemy meble to bardzo ciekawa aplikacja, która wbrew swojej nazwie nie służy do projektowania mebli, a aranżacji wnętrz dowolnych pomieszczeń - biur, kuchni, łazienek, sypialni, pokoi dziennych itp.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, posiada przyjazny i czytelny interfejs graficzny oraz nie wymaga instalacji w systemie. Charakteryzuje się on niewielkimi rozmiarami, jednak wszelakie elementy wystroju i meble pobierane są po uruchomieniu aplikacji z Internetu. Meble.pl - projektujemy meble umożliwia aranżację od podstaw pomieszczeń o dowolnych rozmiarach, a także wczytywanie i modyfikację stworzonych wcześniej projektów.

Meble.pl - projektujemy meble oferuje bogatą bazę najróżniejszych elementów i mebli, które wykorzystać można do projektowania wnętrza dowolnego pomieszczenia. Składają się na nie takie obiekty jak m.in. okna, drzwi, schody, meble biurowe i kuchenne, łóżka, sprzęt AGD i RTV, a także różnego rodzaju dodatki - książki, kwiaty, kominki, zegary, obrazy i ramy, lampy, a nawet przełączniki i gniazda.

Gotowe wystroje i aranżacje pomieszczeń mogą zostać przez użytkownika zapisane lokalnie na dysku twardym, bądź na jego koncie w serwisie meble.pl. Program daje również możliwość zapisu do pliku graficznego aktualnego widoku naszego projektu - czy to w trybie 2D czy 3D.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!