MultitrackStudio Lite MultitrackStudio Lite 8.5

Strona główna Mac Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz progra​m
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MultitrackStudio to program do pracy z wielościeżkowymi nagraniami dźwiękowymi i MIDI. Program pozwala nagrywać kilka ścieżek lub kilka wersji tej samej ścieżki automatycznie i pracować w trybie mono i stereo.

Program pozwala miksować nagrania i nałożyć na nagrane ścieżki nieograniczoną liczbę efektów. Do dyspozycji mamy tu 20 wbudowanych efektów, możliwość instalowania wtyczek VST oraz wszystkie wtyczki dźwiękowe Core Audio. MultitrackStudio pozwala też zapisywać kilka wersji piosenki z różnymi wersjami miksów.

Do nagrywania MIDI można wykorzystać zewnętrzne syntezatory podłączone do komputera, samplery (pliki GIG, SF2 i SFZ) i tym podobne.

W płatnej wersji Pro można ponadto zmieniać tempo i tonację ścieżek, automatyzować zadania związane z miksowaniem, wykorzystać kartę dźwiękową do generowania efektów i układać je w bardziej zaawansowany sposób.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!