r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nokia Camera w wersji beta dostępna dla wszystkich Lumii

Strona główna Aktualności

O autorze

Programista .NET i innych technologii Microsoft. Prywatnie fanboy wszystkiego, co jest związane z Windows Phone. W wolnej chwili wspomina lepsze czasy, kiedy królowała Amiga. Uwielbia jazdę rowerem i biegi długodystansowe.

Nokia Camera, aplikacja powstała z połączenia aplikacji Nokia Pro i Smart Cam, dostępna była do tej pory tylko na Lumiach 92x i wyższych. Jedynym sposobem na instalację na niższych modelach była podmiana identyfikatora, który przesyłany jest do marketu (więcej w tym wpisie). Na szczęście to już przeszłość. Nokia udostępniła swoją aplikację Camera dla wszystkich posiadaczy Lumii z aktualizacją Amber lub Black.

Każdy posiadacz Nokii z Windows Phone może już pobrać aplikację Camera wprost z marketu. Wersję dla wszystkich Lumii oznaczono jako beta i udostępniono w sklepie pod innym adresem niż wydanie finalne (dla Lumii 92x i wyższych). Prócz kompatybilność z tańszymi modelami nie dodano nowych funkcji.

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o Nokia Camera, to warto zapoznać się z tą aplikacja. Z powodzeniem może zastąpić systemowy program do robienia zdjęć w Windows Phone. Nokia Camera posiada szereg ciekawych funkcji, jak inteligentny moduł do robienia zdjęć seryjnych umożliwiający łączenie kilu obrazów, czy tryb automatyczny i manualny pozwalający na ustawienie ekspozycji, czasu naświetlania, ISO, balansu bieli i ostrości. Interfejs aplikacji został zaprojektowany tak, aby ułatwić dostęp do najważniejszych opcji.

r   e   k   l   a   m   a

Nokia Camera beta można pobrać z marketu. Wersja dostępna jest dla wszystkich Lumii (520, 521, 620, 625, 720, 810, 820, 822 oraz pozostałe modele, które już miały dostęp do aplikacji) z Windows Phone 8 i aktualizacją Amber lub Black. Ewentualne nowości udostępnione w becie, po okresie testów, zostaną dodane do wersji finalnej.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.