Nowy Ferro Backup System – jeszcze łatwiejsze przywracanie systemu operacyjnego

Strona główna Aktualności

O autorze

Polska firma Ferro Software wydała nową wersję programu Ferro Backup System 5.5, służącego do sieciowej archiwizacji danych. Nowa wersja wprowadza liczne usprawnienia w zakresie zdalnej administracji zdalnymi komputerami.

Ferro Backup System to polskie rozwiązanie do zapisywania i przywracania kopii zapasowych oraz archiwizacji danych w sieciach. Pozwala zapisywać kopie zapasowe serwerów, stacji roboczych i komputerów przenośnych, pracujących pod kontrolą systemów Windows, Linux i macOS. Program jest rozwijany już ponad 10 lat i cieszy się dobrą opinią, a przy tym jest przystępnie wyceniony. Dzięki korzystnemu stosunkowi możliwości do ceny zyskał uznanie wśród informatyków zarządzających średniej wielkości sieciami komputerowymi. Aktualnie z programu Ferro Backup System korzystają znane polskie firmy i instytucje, w tym Politechnika Wrocławska, Tymbark, Komputronik, Lotos, Dr. Irena Eris, Lasy Państwowe i wiele innych.

Ferro Backup System w wersji 5.5 automatyzuje proces odzyskiwania systemu operacyjnego. Administrator musi tylko wskazać komputer docelowy, dysk i datę, aby przywrócić stan komputera na dany dzień. Program automatycznie sformatuje partycję systemową i odtworzy system operacyjny oraz pliki użytkownika. Wspierane są systemy operacyjny Windows od edycji XP do najnowszego Windowsa 10 oraz systemy serwerowe od Windows Server 2003 do 2016.

Wersja 5.5 programu przynosi usprawnienia w zdalnym zarządzaniu komputerami, jak wyświetlanie szczegółowych informacji i partycjach i dyskach, a także rozmiary zarchiwizowanych folderów. Program dostosowuje się też do pracy z najnowszymi wydaniami Hyper-V Microsoftu, VMWare ESX, ESXi i vCenter. Naprawiono też kilka znanych błędów, występujących w starszych wersjach programu.

Ferro Backup System dostępny jest w pakietach. Cena najmniejszego pakietu, który pozwala archiwizować dane z 5 komputerów, wynosi 490 zł. W naszej bazie znajdziecie wersję próbną programu.

© dobreprogramy
s