OpenFM OpenFM 3.0.6

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

OpenFM jest klientem jednej z najpopularniejszych polskich radiostacji internetowych o tej samej nazwie, znanej przede wszystkim z integracji z komunikatorem Gadu-Gadu. Stacji można słuchać na komputerach stacjonarnych za pośrednictwem przeglądarki internetowej, odtwarzaczy muzycznych oraz od jakiegoś czasu na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Windows Phone.

Aplikacja na Androida, tak samo jak jej odpowiednik na komputerach stacjonarnych, oferuje dostęp do prawie setki stacji tematycznych. Daje to możliwość odnalezienia niemalże każdego rodzaju muzyki od hitów znanych z radia przez hip-hop, muzykę elektroniczną, R'n'B czy metal aż po odgłosy natury. Repertuar OpenFM jest przez to niezwykle rozbudowany.

Sama aplikacja pozwala zamienić telefon w przenośny odtwarzacz. Program strumieniuje muzykę zarówno przez sieć WiFi, jak i za pośrednictwem transferu 2G/3G. Liczyć się trzeba jednak z faktem, że pobierana jest znaczna ilość danych. Ponadto aplikacja jest wyposażona w opcję wstrzymania odtwarzania w przypadku odłączenia słuchawek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!