Pionierzy Technologii IT - piąta odsłona

Strona główna Aktualności

O autorze

Pionierzy Technologii IT - pod tym hasłem organizowany jest w Krakowie cykl spotkań podczas których studenci kierunków informatycznych będą mogli spotkać się z ekspertami z lokalnych firm IT. W ubiegłym roku odbyły się dwa pierwsze spotkanie "IMS - Przyszłość Telekomunikacji"oraz "Life goes mobile", w lutym bieżącego roku odbyło się trzecie spotkanie "Dawn of the Grid computing era", w marcu czwarte "FAST Enterprise Search Engine - efektywne wyszukiwanie", teraz zapraszamy na piątą edycję "Podniebne okablowanie - innowacyjne rozwiązania w przemyśle lotniczym".

Pomysłodawcą spotkań jest niezależna organizacja Inicjatywa IT w Krakowie, której celem jest integracja, promowanie i rozwój społeczności informatycznej w regionie krakowskim. Główne cele spotkań to zapoznanie przede wszystkim studentów, ale i osób już aktywnych zawodowo, z profesjonalnym podejściem do technologii w firmach IT, a także umożliwienie im bezpośredniego kontaktu z ekspertami pracującymi w takich firmach.

Temat spotkania "Podniebne okablowanie - innowacyjne rozwiązania w przemyśle lotniczym" zaprezentuje firma IGE+XAO Polska Sp. z o. o - dostawca programów do wspomagania projektowania w branży elektrycznej i automatyce, zajmujący się projektowaniem wspomaganym komputerowo CAD Elektryczny.

Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 17.30 w sali wykładowej na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie - na Wydziale Odlewnictwa AGH, ul. Reymonta 23. Udział w imprezie jest bezpłatny należy jedynie uprzednio dokonać rezerwacji.

© dobreprogramy