Plex Media Player Plex Media Player 2.58.0.1076

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Po zbudowaniu własnej biblioteki multimediów za pomocą narzędzia Plex Media Server, wypadałoby mieć do niej klienta zapewniającego wygodny dostęp. Tutaj z pomocą przychodzi Plex Media Player, który wraz z wydaniem wersji 1.2 stał się darmową aplikacją. Dzięki niemu zyskamy dostęp do naszych zasobów z całej sieci.

Plex Media Player składa się z dwóch interfejsów. Pierwszy, który automatycznie dostępny jest po przejściu do trybu okienka, umożliwia wygodny dostęp do przeglądania i zarządzania multimediami. Drugi, który uruchamiany jest w trybie pełnoekranowym, to przede wszystkim odtwarzacz mediów. Interfejs został stworzony zarówno z myślą o niewielkich ekranach laptopów, jak i o dużych telewizorach.

Biblioteka przedstawiana jest w formie przejrzystego interfejsu. Przy dostarczeniu odpowiedniej ilości danych, otrzymujemy duże grafiki i szczegółowe informacje opisujące dany plik. Poruszanie się po programie jest wygodne, chociaż wymaga kilku przyzwyczajeń. Nie wszystkie opcje dostępne są na ekranie, czasami trzeba wykonać odpowiedni gest, by zyskać dostęp chociażby do dodatkowych opcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!