Podcasts Podcasts

Strona główna iOS Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja Apple dla systemów iOS i miłośników podcastów. Opcja ta została wydzielona z odtwarzacza muzyki i wymaga pobrania samodzielnego programu z App Store.

Podcasty dają nam dostęp do jednej z największych baz podcastów i wideocastów w internecie. Bez problemu znajdziecie tam prawie każdą rodzimą audycję i najpopularniejsze światowe programy. Nowe podcasty możemy wyszukiwać za pomocą tradycyjnej wyszukiwarki, bądź też skorzystać z listy polecanych i najlepszych. Wyniki możemy sortować na materiały audio i wideo. Odcinków nie musimy pobierać do pamięci, aby móc ich słuchać, całość możemy odtwarzać z chmury. Po dodaniu kanały do listy subskrybowanych, będziemy otrzymywali powiadomienia o nowych odcinkach.

Poza standardowymi narzędziami typowymi dla odtwarzaczy dźwięku, przydatnym dodatkiem jest opcja przyśpieszenia oraz zwolnienia tempa słuchanego materiału. Interfejs, jak przystało na programy od Apple, bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę iOS 7.0. Program dostępny jest za darmo. Do podstawowych zastosowań sprawdzi się znakomicie. Jeżeli szukacie w nim jednak zaawansowanych opcji pobierania, lepiej sięgnąć po płatną konkurencję.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!