Problemy z Flashem na Androidzie

Strona główna Aktualności

O autorze

Wygląda na to, że przed firmą Adobe jeszcze sporo pracy. Na razie Flash Player 10.1 w smartfonach Android nie radzi sobie najlepiej.

Jeden z deweloperów, Jeff Croft, opisał na swoim blogu ciekawe zdarzenie związane z pracami nad technologią Flash dla smartfonów z Androidem. Przedstawił on próby skorzystania z Flash Playera 10.1 w telefonie Nexus One. Test przeprowadził Ryan Stewart z Adobe, który pracuje nad udostępnieniem technologii dla Androida. Aby zaprezentować stan prac, Stewart uruchomił w smartfonie stronę Eco Zoo korzystającą z Flasha. Nexus One próbował wczytać materiał, ale po kilku sekundach przeglądarka... zawiesiła się. Stewart spróbował uruchomić Flasha ponownie, niestety, z takim samym skutkiem. Croft zapytał, co z innymi stronami - np. serwisem Hulu oferującym filmy w Internecie. Hulu nie działa, miał powiedzieć Stewart.

Pod koniec kwietnia informowaliśmy, że Google oficjalnie potwierdził wiadomości o obsłudze Flasha w Androidzie. Ma się ona pojawić w wersji 2.2 oprogramowania dla smartfonów. Wcześniej wiadomości na ten temat podał Shantanu Narayen z Adobe. Premiera Androida 2.2 przewidziana jest na 19 maja podczas konferencji Google I/O 2010.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu