r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Program ACDSee do nagrywania pulpitu i montażu filmów za darmo na zawsze

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Jeśli szukacie okazji, by zdobyć za darmo program do montażu filmów i nagrywania ekranu, warto sprawdzić ACDSee Video Studio 2. Licencję na ten program można zdobyć za darmo w pełnej wersji – wystarczy zarejestrować się na stronie producenta.

Klucz aktywacyjny zostanie wysłany na podany adres e-mail. Do rejestracji produktu trzeba założyć konto na stronie producenta i podać tam otrzymany klucz, który zostanie przypisany do użytkownika.

Przeceną objęte zostały licencje na program z grudnia 2016 roku, wciąż spełniający wymagania użytkowników. Zaletą ACDSee Video Studio 2 jest intuicyjny interfejs, pozwalający zacząć pracę bez wcześniejszego przygotowania. Można w nim pracować na nagraniach filmowych i dźwiękowych z różnych źródeł, operując precyzyjnymi narzędziami do przycinania klipów.

r   e   k   l   a   m   a

ACDSee Video Studio 2 ma wbudowane narzędzia do nagrywania ekranu i obrazu z kamerki internetowej (także jednocześnie) ACDSee Video Recorder 2. Rejestrować można także dźwięk z systemu lub z mikrofonu, można też dodawać do nagrać znaczniki czasowe i znak wodny.

Podczas montażu można korzystać z różnych przejść, które można dopasowywać na osi czasu. Materiały można układać na 4 ścieżkach: obrazu, napisów i dwóch dla dźwięku. Do dyspozycji mamy też różnego typu napisy, których pozycję, kolory i styl można dopasować do kontekstu. Do podkreślania fragmentów obrazu można wykorzystać własne zaznaczenia. Program ma też możliwość publikacji filmów bezpośrednio na YouTube.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.