r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pushbullet 3.1.6

Strona główna iOS Narzędzia Przesyłanie plików

Pushbullet to usługa, dzięki której możemy przesyłać i synchronizować dane pomiędzy różnymi rodzajami urządzeń i systemów. W przypadku iOS ogranicza się do przesyłania tekstu (w tym linków) oraz grafik.

Do skorzystania z usługi Pushbullet niezbędne jest założenie konta. Aplikacja wspiera logowanie za pomocą serwisu Facebook oraz Google +. Aby w pełni docenić możliwości usługi należy z niej korzystać na minimum dwóch urządzeniach. Pushbullet jest dostępny w formie aplikacji mobilnych dla iOS i Androida, jako strona www, dodatki do wybranych przeglądarek oraz programy desktopowe dla OS X i Windowsa. Dzięki otwartemu API powstają także nieoficjalne zamienniki. Wybrane dane możemy przesyłać do konkretnych urządzeń, bądź też wszystkich przypisanych do konta. Aplikacja umożliwia również dodawanie znajomych oraz konwersację z nimi. Posiada wbudowany komunikator.

r   e   k   l   a   m   a

Dzięki specjalnemu programowi dla OS X możliwe jest również śledzenie powiadomień z naszego urządzenia z iOS na pulpicie Macbooka. Pushbullet nie posiada zbyt wielu możliwości konfiguracji, jednak swoje zadanie spełnia bardzo dobrze. Dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pushbullet to już nie tylko przesyłanie plików, ale i komunikator

3
OPROGRAMOWANIE 01.07.2015 | Łukasz Tkacz

Twórcy popularnej usługi Pushbullet postanowili udostępnić swoim użytkownikom kolejną interesującą funkcję. Teraz ich aplikacja służy już nie tylko do wysyłania wiadomości i plików do własnych urządzeń, nowa wersja to w zasadzie komunikator, z którego możemy korzystać na urządzeniach mobilnych, a także w przeglądarkach. Skoro program i tak pozwalała na wysyłanie w zasadzie dowolnych danych między różnymi urządzeniami, dlaczego by go nie wykorzystać do komunikacji? Rynek komunikatorów mobilnych jest pełen różnego rodzaju rozwiązań, niemniej Pushbullet ma na tyle dużą popularność, że może…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.