Pushbullet Pushbullet

Strona główna iOS Narzędzia Przesyłanie plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pushbullet to usługa, dzięki której możemy przesyłać i synchronizować dane pomiędzy różnymi rodzajami urządzeń i systemów. W przypadku iOS ogranicza się do przesyłania tekstu (w tym linków) oraz grafik.

Do skorzystania z usługi Pushbullet niezbędne jest założenie konta. Aplikacja wspiera logowanie za pomocą serwisu Facebook oraz Google +. Aby w pełni docenić możliwości usługi należy z niej korzystać na minimum dwóch urządzeniach. Pushbullet jest dostępny w formie aplikacji mobilnych dla iOS i Androida, jako strona www, dodatki do wybranych przeglądarek oraz programy desktopowe dla OS X i Windowsa. Dzięki otwartemu API powstają także nieoficjalne zamienniki. Wybrane dane możemy przesyłać do konkretnych urządzeń, bądź też wszystkich przypisanych do konta. Aplikacja umożliwia również dodawanie znajomych oraz konwersację z nimi. Posiada wbudowany komunikator.

Dzięki specjalnemu programowi dla OS X możliwe jest również śledzenie powiadomień z naszego urządzenia z iOS na pulpicie Macbooka. Pushbullet nie posiada zbyt wielu możliwości konfiguracji, jednak swoje zadanie spełnia bardzo dobrze. Dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!