r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Runtastic Six Pack Abs Workout, Trainer & Core Exercises 2.7.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Trening

Runtastic Six Pack Abs Workout wspierający ćwiczenia nad mięśniami brzucha. Aplikacja daje dostęp do planów treningowych, które pozwalają na regularne i przemyślane treningi bez konieczności chodzenia np. na siłownię.

Galeria programu

W aplikacji znajdziemy podstawowy plan treningowy, który twórcy rozpisali na 10 dni. Na każdy dzień przewidziano cztery serie ćwiczeń, z których każde dotyczą innej partii mięśni brzucha. Po pobraniu programu Runtastic Music Player, ćwiczeniom może towarzyszyć muzyka, którą sterować będziemy bezpośrednio z aplikacji do ćwiczeń. Program pozwala też kupić specjalnie ułożone playlisty muzyczne, które mają motywować do ćwiczeń, a ich cena mieści się w przedziale od 1 do 3 euro. To jednak dodatkowa funkcja, która nie stanowi o istocie aplikacji Runtastic Six Pack Abs Workout. Na użytkownika czeka też kilka filmów instruujących, jak wykonywać poprawnie wybrane ćwiczenia oraz motywujące cytaty.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja Runtastic Six Pack Abs Workout jest darmowa, ale w tej wersji nie udostępnia wszystkich możliwości. Te czekają na użytkownika po wykupieniu wersji Pro za ok. 5 euro lub po opłaceniu abonamentu w usłudze Runtastic Gold. Wtedy z aplikacji znikają reklamy, pojawia się za to dostęp do trzech poziomów trudności w ćwiczeniach, możliwość dodawania własnych planów treningowych, zaawansowane statystyki i dodatkowe porady motywujące.

Program działa na iPhone'ach oraz iPadach, wspiera też zegarki Apple Watch.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: masz karnet na siłownię… i co dalej?

38
OPROGRAMOWANIE 09.01.2016 | Anna Rymsza

Jeśli pod wpływem noworocznego optymizmu ktoś z Was kupił karnet na siłownię albo postanowił ćwiczyć w domu, ale nie wie co dalej, może sięgnąć po profesjonalny trening na smartfonie. Opisane poniżej aplikacje świetnie nadają się do ćwiczenia w domu lub na siłowni (ze słuchawkami). W każdej z nich znajdziecie program dla nowicjuszy, który pozwoli zbudować podstawy dla dalszych treningów. Workout Trainer firmy Skimble Aplikacja Workout Trainer, połączona z serwisem Skimble, to prawdziwa kopalnia zasobów treningowych, przygotowanych przez zawodowych trenerów. Po zalogowaniu znajdziemy tu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.