r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skitch 2.8

Strona główna Mac Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Skitch służy do zapisywania i edycji zrzutów ekranu. Program jest wieloplatformowy, dostępny nie tylko na Windowsa i Maca, ale także na systemy mobilne.

Za pomocą aplikacji Skitch możemy tworzyć nowe zrzuty ekranu lub otwierać, przeglądać i edytować już istniejące. Obsługiwane są obrazy w różnych formatach, jak również dokumenty w formacie PDF.

r   e   k   l   a   m   a

Mamy do wyboru kilka opcji dla zrzutów ekranu, jak zrzut całego ekranu lub zaznaczonego fragmentu, zrzut ekranu po opóźnieniu w czasie, a także zdjęcie z kamery internetowej FaceTime.

W panelu edycji mamy do dyspozycji kilka przydatnych narzędzi. Do zrzutów można dodawać wskaźniki, tekst, adnotacje, podstawowe kształty, a także zamazywać poufne informacje.

Przygotowane zrzuty ekranu synchronizują się z usługą do przechowywania notatek – Evernote. Możliwe jest również udostępnianie na portalach społecznościowych lub wyeksportowanie do formatów: JPG, PNG, TIFF, GIF, BMP lub jako dokument PDF. Interfejs programu jest w pełni spolszczony. Skitch pobierzemy bezpłatnie w pełnej wersji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

macOS High Sierra i niewymownie irytująca zmiana w ⌘ + Shift + 4: bug czy ficzer?

66
OPROGRAMOWANIE 27.09.2017 | Maciej Olanicki

Brak zgłoszeń poważniejszych problemów z nową wersją macOS-a, High Sierrą, może stanowić zachętę do niezwłocznej aktualizacji. Nowości wylistowane w artykule Ani nie napawały niepokojem, wręcz przeciwnie – nowy system plików, który miał przynieść odczuwalne przyśpieszenie pracy systemu operacyjnego jest mocnym argumentem na korzyść High Sierry. Wśród dużych zmian, jaką niewątpliwie jest APFS, mniejsze nowości mogły umknąć uwadze. O czym boleśnie się przekonałem. ⌘ + Shift + 4 Aktualizacja przebiegła bez problemu – około godzinę zajęło jej pobieranie, a sama instalacja trwała nieco…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.