r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skitch 2.8

Strona główna Mac Grafika Przechwytywanie obrazu

Skitch służy do zapisywania i edycji zrzutów ekranu. Program jest wieloplatformowy, dostępny nie tylko na Windowsa i Maca, ale także na systemy mobilne.

Galeria programu

Za pomocą aplikacji Skitch możemy tworzyć nowe zrzuty ekranu lub otwierać, przeglądać i edytować już istniejące. Obsługiwane są obrazy w różnych formatach, jak również dokumenty w formacie PDF.

Mamy do wyboru kilka opcji dla zrzutów ekranu, jak zrzut całego ekranu lub zaznaczonego fragmentu, zrzut ekranu po opóźnieniu w czasie, a także zdjęcie z kamery internetowej FaceTime.

W panelu edycji mamy do dyspozycji kilka przydatnych narzędzi. Do zrzutów można dodawać wskaźniki, tekst, adnotacje, podstawowe kształty, a także zamazywać poufne informacje.

Przygotowane zrzuty ekranu synchronizują się z usługą do przechowywania notatek – Evernote. Możliwe jest również udostępnianie na portalach społecznościowych lub wyeksportowanie do formatów: JPG, PNG, TIFF, GIF, BMP lub jako dokument PDF. Interfejs programu jest w pełni spolszczony. Skitch pobierzemy bezpłatnie w pełnej wersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.