SnapStats: Device Stats & Info With Today View Widget 6.3

Strona główna iOS Narzędzia Benchmarki i diagnostyka
Pobierz program
lub zeskanuj:

SnapStats: Device Stats & Info With Today View Widget to bardzo prosta i przydatna aplikacja wraz z widgetem. Prezentuje najważniejsze dane o naszym urządzeniu i jego pracy.

Aplikacja dzieli informacje na 6 kategorii: urządzenie, bateria, sieć, pamięć, dysk oraz procesor. Każda z nich zawiera klika pomniejszych kategorii. Przykładowo w części sieć znajdziemy dane o naszym IP, ilości danych pobranych i wysłanych z podziałem na sieci (WiFi i gprs), a w zakładce device sprawdzimy nazwę naszego urządzenia, wagę, procesor, GPU, czy też strefę czasową.

Informacje podano w formie jednej, przewijanej listy. Niestety nie mamy możliwości jej edycji, zarówno pod kątem wyświetlanych danych jak i ich kolejności. SnapStats posiada także widget. Dzięki niemu wymienione wcześniej informacje możemy śledzić z poziomu centrum powiadomień. Podzielono je na zakładki, dzięki czemu widget nie zabiera zbyt wiele miejsca.

Aplikacja SnapStats dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam. W jednym, prostym programie zebrano wszystkie najważniejsze informacje o naszym urządzeniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję