r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spaces

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe

Spaces – udostępnianie grupom to aplikacja do obsługi społecznościowej Google, pozwalającej tworzyć małe społeczności do dzielenia się treściami w internecie: tekstem, zdjęciami, filmami (zarówno tymi z YouTube, jak też dostępnymi na smartfonie lub tablecie) oraz linkami, bez konieczności używania innych programów.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i posiada czytelny, łatwy do opanowania interfejs. Podzielony jest na trzy kluczowe elementy. Pierwszy zawiera listę wszystkich grup, które użytkownik stworzył lub do których należy. Drugi pozwala dodawać do nich treści: linki, filmy, zdjęcia oraz tekst. W trzecim elemencie dostępne są powiadomienia dotyczące aktywności związanych z grupami.

Atutem program Spaces jest też wyszukiwarka treści, która pozwala przeglądać materiały zgromadzone w grupach i filtrować je pod kątem rodzaju. Dzięki temu, można łatwo odnaleźć np. link lub film, którego zawartość potrzebujemy sobie przypomnieć.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

To już koniec Spaces – kolejna społecznościowa porażka Google

23
25.02.2017  •  Maciej Olanicki

W kwietniu zeszłego roku pojawiły się pierwsze informacje o Spaces, nowym serwisie społecznościowym Google. Korporacja po raz kolejny spróbowała więc swoich sił w tego typu przedsięwzięciu, choć regułą staje się, że kolejne zapowiedzi nachodzącego pogromcy Facebooka spotykają się już tylko ze sceptycznymi uśmiechami jego użytkowników. Niestety, Spaces nie przełamuje złej passy. Serwis został uruchomiony w maju i miał nie tyle integrować znajomych spoza Sieci, co stanowić miejsce dyskusji użytkowników o wspólnych zainteresowaniach. W zróżnicowanych grupach tematycznych (czy też tematycznych…

Premiera Spaces, nowego serwisu społecznościowego od Google

35
16.05.2016  •  Maciej Olanicki

Jeszcze w kwietniu jasnym stało się, że Google po raz kolejny spróbuje swoich sił w tworzeniu serwisu społecznościowego. Dziś o Google Spaces, bo taką ma nosić nazwę, wiadomo już więcej, dzięki komunikatowi opublikowanemu na oficjalnym blogu Google. Sama usługa jest jednak wciąż niedostępna, choć serwis został uruchomiony. Możemy tam przeczytać, że Spaces pojawi się wkrótce, a biorąc pod uwagę, że zdecydowano się już o tym napisać, to trudno zapewnienia traktować te jak przechwałki, premiera ma nastąpić jeszcze dziś. Zostały tam także opublikowane ogólne założenia nowego serwisu Google i……

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.