Sygic: GPS Navigation Sygic: GPS Navigation

Strona główna iOS Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sygic: GPS Navigation to częściowo darmowa nawigacja samochodowa. Korzysta z map TomTom. Dzięki możliwości pobrana ich do pamięci telefonu może pracować w trybie offline.

Przygodę z Sygnic rozpoczynamy od pobrania interesujących nas map. Do skorzystania z aplikacji nie jest wymagane posiadanie konta. Jeżeli się na nie zdecydujemy, niestety proces założenia nowego przeniesie nas do strony www (chyba że wybierzemy logowanie za pomocą Facebooka). Konto pozwala na synchronizację naszych ulubionych tras i innych informacji, wraz z licencją. Niestety ta ostatnia może być synchronizowana jedynie w ramach jednego systemu.

Sygic działa w pełni offline i oferuje podstawowe funkcje za darmo. Opcje premium możemy wykupić za pomocą jednorazowej opłaty (wysokość zależy od wybranego pakietu map i aktualnych promocji). Aby zapoznać się z możliwościami programu po zainstalowaniu otrzymujemy 7 dni na testy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy sprawdzić jak mapy i wskazówki sprawdzają się na naszych trasach i w naszej lokalizacji. Uczciwe rozwiązanie. Dodatkowo w sklepie znajdziemy także HD Traffic oraz Wyświetlacz przezierny, który pozwoli wyświetlić nawigację na szybę naszego pojazdu.

Interfejs aplikacji bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę iOS. To troska o ten element wyróżnia Sygic na tle konkurencji. Sygic prezentuje się ładnie, do tego działa płynnie. Oferuje sporo możliwości edycji zarówno działania jak i wyglądu programu.

Poza wspomnianymi już opcjami nie zabrakło widoku 3D informacji o przekroczeniu prędkości i fotoradarach, funkcję Dynamic Lane Guidance ułatwiającą bezpieczną zmianę pasa i kilka innych udogodnień, które można sprawdzić korzystając z darmowej wersji. Sygic dla systemu Android sprawuje się bardzo dobrze. Jakość map jak i wyznaczanych tras to czynnik, który każdy powinien ocenić we własnym zakresie, korzystając z darmowego okresu próbnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!