r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

System Brand Changer 1.2.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

System Brand Changer to niewielka i bardzo prosta w użyciu aplikacja, za pomocą której możemy zmodyfikować wyświetlane przez system operacyjny Windows logo, pozwalając tym samym nadać dodatkowej personalizacji, albo brandingu systemowi.

Zmiana wyświetlanego obrazka jest bardzo prosta i sprowadza się do uruchomienia aplikacji (instalacja nie jest wymagana, wystarczy wypakować pliki ze ściągniętego archiwum), a następnie wybrania nowego loga. Operacja ta jest oczywiście odwracalna, a za pomocą przycisku restartującemu proces explorer.exe możemy podejrzeć zmianę niemal natychmiast. Program posiada również opcje pozwalające na zmianę rozmiarów obrazka z logo oraz zmienić proporcje jego wyświetlania.

r   e   k   l   a   m   a

Dodatkową funkcją jest możliwość dalszego "brandingu" systemu za pomocą zakładek OEM, które umożliwiają wprowadzenie do informacji w systemie Windows informacji takich jak producent komputera, jego model, czy też numer telefonu do wsparcia technicznego. Wszystkie zmiany można w razie potrzeby szybko przywrócić do ustawień domyślnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.