T-Mobile Bankowe T-Mobile Bankowe 4.8.4

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

T-Mobile Bankowe to darmowa aplikacja pozwalająca na łatwe i szybkie korzystanie z wielu ciekawych możliwości oferowanych przez T-Mobile Usługi Bankowe dostarczanych przez Alior Bank.

Zanim zaczniesz

Przed zainstalowaniem aplikacji należy założyć darmowy rachunek w banku T-Mobile Usługi Bankowe (cała operacja zajmuje raptem pięć minut). Dopiero po zalogowaniu się do swojego konta będziemy mogli skorzystać z licznych funkcji, jakie przygotowali autorzy programu T-Mobile Bankowe.

Podstawowe funkcje

T-Mobile Bankowe umożliwia generowanie kodu BLIK do szybkich płatności i wypłat z bankomatów, dodania karty do usługi Google Pay, zarządzanie kartami (zmiana limitów i kodu PIN), wykonywanie płatności zbliżeniowych (HCE), płacenie za zakupy bez kodu (BLIK OneClick), automatyczne doładowanie telefonu w T-Mobile, wyszukiwanie bankomatów i placówek Alior Bank, a także udostępnianie numeru rachunku poprzez wygenerowanie kodu QR lub wysłanie wiadomości tekstowej.

Warto wspomnieć, że T-Mobile Bankowe pozwala na aktywowanie powiadomień push zawierających informacje na temat produktów oraz istotnych zdarzeń w aplikacji.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe (Alior Bank)
  • umożliwia dodanie karty do usługi Google Pay
  • pozwala na dokonywanie płatności zbliżeniowych
  • zarządzanie kartami (zmiana limitów i kodu PIN)
  • automatyczne doładowanie telefonu w T-Mobile

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!