r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Testowy Vivaldi w wersji 1.10 z udogodnieniami dla deweloperów

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Wczorajsza premiera Vivaldiego 1.9 nie poraziła nas wysypem nowych funkcji. Błyskawiczny rozwój programu w końcu musiał zwolnić, jednak prawdziwej rewolucji można było oczekiwać po wersji 2.0. Niestety, na nią będziemy jeszcze musieli sporo poczekać: wydana została pierwsza po premierze 1.9 wersja testowa, która została oznaczona numerem 1.10.

A to oznacza, że twórcy Vivaldiego nie mają na razie w rękawie zmian pozwalających na wydanie kolejnej dużej wersji, która mogłaby zasłużyć na numer 2.0. Nie oznacza to jednak, że nie pojawiły się żadne ciekawe nowości. Zmiany w wersji 1.10 docenią przede wszystkim deweloperzy: odtąd z natywnych narzędzi deweloperskich przeglądarki można korzystać także na panelu bocznym, podobnie jak ma to miejsce domyślnie w Chrome.

Wygodę takiego układu trudno przecenić: dotąd narzędzia deweloperskie było otwierane w nowym oknie, przez co śledzenie oznaczeń kolejnych elementów było utrudnione. Teraz ten problem jest już nieaktualny. Jeśli jednak ktoś wolał dotychczasowy sposób korzystania z narzędzi deweloperskich, to nie ma przeszkód przed odłączeniem ich od okna.

r   e   k   l   a   m   a

Druga nowość w wersji 1.10 dotyczy prezentacji stron na stronie szybkiego wybierania. Odtąd zakładki pogrupowane w foldery będą wyświetlały swoje miniatury także na ikonach katalogów. Drobiazg, ale może przydać się w szybszym zlokalizowaniu danej zakładki. Najnowszą stabilną i testową wersję przeglądarki można znaleźć w naszej bazie oprogramowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.