Turtl 0.6.4

Strona główna Mac Narzędzia Archiwizacja i synchronizacja danych
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Turtl to klient usługi do przechowywania notatek, dokumentów, obrazów, zdjęć, zakładek i wielu innych danych, dbający o prywatność użytkowników. Wszystkie przechowywane w usłudze dane są szyfrowane kluczem generowanym na podstawie hasła użytkownika.

Klient Turtla na Maca pozwala zapisywać zdjęcia, notatki, zakładki, pliki i hasła. Wszystkie dane zostaną wyświetlone w postaci kafelków, dzięki czemu od razu można zobaczyć, czego dotyczą. W usłudze można też tworzyć tablice, podobne do tych w Pintereście, gdzie będą gromadzone powiązane dane, dotyczące jednego projektu. Tablice można udostępniać innym użytkownikom, można też zbudować swój publiczny profil.

Turtl jest darmowy, a kod jego klientów dostępny dla wszystkich na licencji GPLv3. Każdy może uruchomić własny serwer Turtla.

Korzystanie z usługi na firmowych serwerach jest darmowe, ale niedługo zostanie wprowadzony podział na konta zwykłe i Premium. Twórcy zachęcają też do wpłacania dotacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pracownicy Evernote czytają nasze notatki. Turtl zastąpi go z nawiązką (aktualizacja)

54
15.12.2016  •  Maciej Olanicki

Aktualizacja Pod naporem krytyki Evernote zdecydował się zmienić swoją politykę prywatności, o czym można przeczytać na blogu usługi. Nie oznacza to co prawda, że pracownicy nie będą czytać naszych notatek. Do nowej polityki trafi jednak zapis stanowiący, że dostęp do danych wymagał będzie wyrażenia zgody przez użytkownika. 24 stycznia Evernote ma zamiar wprowadzić nową politykę prywatności. Wpis, jaki ukazał się na ten temat w dziale pomocy, uświadomił jednak użytkownikom praktyki, które wywołały sporo kontrowersji w kwestii prywatności: wgląd do treści przechowywanych w Evernote ma…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza