Tweak UI 2.10

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bardzo pomocny, bezpłatny programik narzędziowy autorstwa firmy Microsoft dedykowany dla systemu Windows XP z dodatkiem co najmniej Service Pack 1 oraz dla Windows Server 2003.

Program cechuje się prostym interfejsem z listą kategorii, w ramach których możemy wprowadzać zmiany. Mogą one dotyczyć zarówno obsługi myszki, paska narzędziowego, Internet Explorera, jak i ogólnych ustawień czy logowania do systemu. Wszystkie kategorie posiadają rozwinięcia, dzięki czemu poszczególne propozycje zmian nie zabierają wiele miejsca w głównym oknie Tweak UI. Oprócz zmian możemy skorzystać również z zakładki napraw, które pozwolą na niezbędne poprawki dotyczące na przykład wyświetlania ikon. Każda ze zmian posiada opis, co jest dużym plusem Tweak UI.

Tweak UI jest także częścią zastawu narzędzi Microsoft Power Toys.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!