UltraSearch 2.1.2

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UltraSearch to niewielkie i darmowe narzędzie przeznaczone do wyszukiwania plików i folderów na dyskach twardych (i nie tylko) zainstalowanych w komputerze. Dzięki swojej szybkości działania i prostocie obsługi może ona stanowić dobrą alternatywę dla systemowej wyszukiwarki.

Po uruchomieniu aplikacji można od razu wpisać zapytanie, a program niemal natychmiast zacznie zapełniać listę odnalezionych plików i folderów. Bez problemu można listę wyników ograniczyć za pomocą filtrów (np. pokaż tylko pliki, tylko katalogi lub tworząc całkowicie własny filtr). Łatwo można zdecydować, które kolumny z danymi mają być wyświetlone. Wyniki wyszukiwania można wygodnie posortować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bojio   5 #1 11.10.2015 20:59

Bardzo przydatny, skuteczny i szybki program. Algorytm wyszukiwania "wydaje" się bardzo prosty. Po wyszukaniu nie można grupować plików. Przydatne są wyrażenia regularne i wieloznaczne. Polecam ten program wszystkim. Jest też inny bezpłatny program do wyszukiwania powtarzających się plików (tzw. duplikatów). SearchMyFiles 2.6.2