Unreal Tournament Unreal Tournament pre-Alpha

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jeżeli chodzi o rozgrywki wieloosobowe, kolejne odsłony serii Unreal Tournament niegdyś śmiało mogły stawać w szranki z Quake'ami. W pewnym momencie jednak marka przestała się rozwijać, co nieco podirytowało graczy. Na szczęście Epic Games wcale nie odłożył UT na dno szafy, a wręcz przeciwnie. W ramach promocji technologii Unreal Engine 4, na jej bazie przygotowano kolejną część strzelanki. Jest ona darmowa.

Projekt bardzo szybko się zmienia, bowiem producenci dokładają wszelkich starań, aby spełniał oczekiwania miłośników gatunku. Celują w prawdziwy eSportowy fenomen na PC, umożliwiając chętnym nie tylko wniesienie do gry swoich pomysłów, ale nawet ich własnych kawałków kodu. Jako taki, tytuł nigdy w sumie nie zostanie uznany za skończony produkt. To raczej platforma ze stale dodawanymi opcjami oraz dodatkami.

U podstaw, mamy do czynienia z klasyczną gra akcji w duchu poprzednich wydań Unreal Tournament, tylko niezwykle nowoczesną. Potężne, wymyślone bronie działają realistycznie, pochwalić należy animację postaci, a także szczegółowość ich, jak też każdego z dostępnych etapów. Z czasem będzie tylko lepiej. Epic podkreśla poza tym, że nie mamy do czynienia z projektem F2P, a po prostu Free. Żadnych mikrotransakcji.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.5 GHz
  • 8 GB RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 11

Uwaga!

Instalacja przebiega z użyciem specjalnego instalatora Epic Games Launcher producenta (około 8,5 GB). Po założeniu bezpłatnego konta w systemie, Unreal Tournament pobieramy bezpośrednio w programie. Zadba on o ściąganie najnowszych aktualizacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!