r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

War Thunder 1.69.3.131

Strona główna Windows Gry RPG i MMO

War Thunder to sieciowa, wojenna gra MMO przedstawiająca walki samolotów (i nie tylko) z rozbudowanym systemem strategii oraz awansu. Gra powstała z myślą o wielbicielach podniebnych starć z wykorzystaniem klasycznych maszyn latających z czasów II Wojny Światowej.

Tytuł oprócz opcji walki w sieci oferuje wciągający tryb dla samotnego gracza, który może przystąpić do bitwy niestandardowej i włączyć się do losowej konfrontacji prowadząc walkę samodzielnie z mocno zazwyczaj zróżnicowaną eskadrą przeciwników co dodatkowo uatrakcyjnia prowadzoną rozgrywkę.

r   e   k   l   a   m   a

W War Thunder głównym zadaniem gracza jest nieustanne powiększanie zasobów finansowych („Srebrne lwy”) oraz zwiększanie poziomu swojego doświadczenia wraz z rangą. Dzięki uzyskanym profitom, będącym efektem wygranych potyczek, ulepszamy i dozbrajamy swój samolot w taki sposób, by w jak najlepiej radził sobie w kolejnych pojedynkach. Twórcy projektu szczycą się wysokim realizmem odwzorowania wszystkich z wielu dostępnych samolotów będących odpowiednikami prawdziwych maszyn wyprodukowanych w tamtych czasach przez USA, Wielką Brytanię, ZSRR, Japonię i Niemcy. Z niezwykłą starannością przedstawiono ich kokpity, oręże oraz wiele innych detali włącznie z odgłosami silników i całego otoczenia zewnętrznego. Na dużą uwagę zasługuje również bardzo realistyczny system zniszczeń.

Dzięki wbudowanemu edytorowi misji możemy rozegrać partię na dowolnie wybrany przez siebie sposób. Istnieje także możliwość swobodnego polatania w wybranym środowisku celem sprawdzenia oraz przetestowania możliwości wybranego samolotu. Spore możliwości ustawienia kamer dają również dużą dowolność prowadzenia rozgrywki – jest widok z kokpitu, z tyłu maszyny, ze stanowiska karabiniera czy nawet na rzucaną bombę.

War Thunder to niewątpliwie gratka dla wszystkich fanów gier lotniczych stanowiąca połączenie MMO z elementami symulatora czy RTS. Dużo aspektów historycznych, realizm prowadzonych bitew, możliwość współzawodnictwa z innymi graczami, systematyczna rozbudowa własnego arsenału oraz awanse powodują, że gra potrafi wciągnąć i przypaść do gustu nie tylko entuzjastom historii z czasów II Wojny Światowej.

Uwaga!

  • W celu uzyskania właściwego pliku gry należy wpierw zarejestrować się na stronie projektu, a następnie pobrać specjalny menadżer pobierania i instalacji gry.
  • Tytuł znajduje się aktualnie w fazie otwartych betatestów jednak w trakcie rozgrywki nie natknęliśmy się na żadne poważne uchybienia wpływające negatywnie na wrażenia z gry.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

War Thunder stawia na e-sport, a nowa gra Crossout na walkę aut #IEM2016

4
ROZRYWKA 06.03.2016 | Tomasz Wrzesień

Przy okazji finałów IEM 2016 po raz kolejny o swoich projektach chętnie opowiadało Gajin Entertainment. Dobrze znany już naszym czytelnikom Alexander Trifonov z dumą chwalił się działaniami, mającymi na celu uczynienie bezpłatnej gry War Thunder mały e-sportowy fenomen, na razie w ramach własnej ligi Thunder League. Przedsięwzięcie, które tak naprawdę finansowali sami fani projektu, przyciągnęło do niego bardzo wielu nowych miłośników cyfrowych wojennych zmagań. Nie zostanie to więc porzucone. Nawet pomimo faktu, że troszkę podzielono uwagę. Pod koniec roku z rozpędem na rynek produkcji…

[IEM 2015] War Thunder i Oculus Rift DK2 — symulatory to świetna zabawa w VR

22
ROZRYWKA 12.03.2015 | Tomasz Wrzesień

Darmowe gry wojenne to coś, co w ostatnim czasie zyskało sporą popularność także w Polsce. Nic dziwnego więc, że na Intel Extreme Masters 2015 spotkaliśmy część zespołu Gajin Entertainment, odpowiedzialnego za popularnego War Thundera. Prezentowano, jak dobrze produkt współpracuje z drugim prototypem gogli Oculus Rift (tzw. DK2) gwarantując przy okazji, że gra gotowa jest na wysyp okularów VR. To świetna zabawa. Chociaż w rękach twórców są już takie rozwiązania jak kolejna wersja Oculusa czy Project Morpheus Sony, przekornie wybrano urządzenie o gorszych w stosunku do nich parametrach.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #11 25.09.2016 10:58

Opis gry jest nieaktualny. Grę kiedyś bym polecił. Dzisiaj mam mocno mieszane uczucia i wahałbym się przed poleceniem, by nie zrobić sobie wrogów.
Mogę przyznać tylko jedno - bije WoT na głowę.

gemini43   7 #10 17.03.2016 15:13

Gram od ok. 1,5 roku ( przesiadłem się z WOT ) i powiem że kładzie na łopatki nie tylko samoloty ale i czołgi w WOT. Moim zdaniem najlepsza z gier tego typu. 5/5 gwiazdek.

  #9 17.07.2015 08:24

Chciałbym ściągnąć grę na dysk żeby zainstalować na innym komputerze. Czy to jest wykonalne?

XxSylwiaxX   1 #8 09.11.2014 21:51

A nie bedzie wirusa jak się to ściągnie?? Prosze o szybbką odpowiedz :D:D:D
Bo chce sobie w to za grac a nie mogę pobrać ze strony :(

  #7 23.04.2014 14:08

ta gra rozwala system

MFMax   3 #6 29.10.2013 16:42

Poprostu zawalista, World of Warplannes to badziewie z porównaniu z tą grą.

  #5 16.06.2013 12:35

@informen
Nie trzeba mieć dobrego kompa, silnik graficzny jest naprawdę dobrze zoptymalizowany, na moim staruchu z GF gt240 idzie bardzo płynnie. To nie wot, gdzie optymalizacja leży i kwiczy...
Gajin postarało się.

diabelPLunited   1 #4 15.06.2013 12:29

Klub High Five zaprasza do nowo powstałego dywizjonu w grze War Thunder Nasi klubowicze to osoby luźno podchodzące do gry level , skill nie ma znaczenia Posiadamy stronę web i TS3 kontakt : http://www.klubhighfive.eu lub klubhighfive@yahoo.com

  #3 22.05.2013 18:11

Gra świetnia, piękna grafika, choć do sterowania trzeba się przyzwyczaić ;)

  #2 27.04.2013 09:39

tylko trzeba mieć dobrego kompa

Pangrys   23 #1 19.04.2013 20:36

Kładzie na łopatki World of Warplanes ... Polecam.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.