War Thunder 1.75.0.124

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

War Thunder to sieciowa, wojenna gra MMO przedstawiająca walki samolotów (i nie tylko) z rozbudowanym systemem strategii oraz awansu. Gra powstała z myślą o wielbicielach podniebnych starć z wykorzystaniem klasycznych maszyn latających z czasów II Wojny Światowej.

Tytuł oprócz opcji walki w sieci oferuje wciągający tryb dla samotnego gracza, który może przystąpić do bitwy niestandardowej i włączyć się do losowej konfrontacji prowadząc walkę samodzielnie z mocno zazwyczaj zróżnicowaną eskadrą przeciwników co dodatkowo uatrakcyjnia prowadzoną rozgrywkę.

W War Thunder głównym zadaniem gracza jest nieustanne powiększanie zasobów finansowych („Srebrne lwy”) oraz zwiększanie poziomu swojego doświadczenia wraz z rangą. Dzięki uzyskanym profitom, będącym efektem wygranych potyczek, ulepszamy i dozbrajamy swój samolot w taki sposób, by w jak najlepiej radził sobie w kolejnych pojedynkach. Twórcy projektu szczycą się wysokim realizmem odwzorowania wszystkich z wielu dostępnych samolotów będących odpowiednikami prawdziwych maszyn wyprodukowanych w tamtych czasach przez USA, Wielką Brytanię, ZSRR, Japonię i Niemcy. Z niezwykłą starannością przedstawiono ich kokpity, oręże oraz wiele innych detali włącznie z odgłosami silników i całego otoczenia zewnętrznego. Na dużą uwagę zasługuje również bardzo realistyczny system zniszczeń.

Dzięki wbudowanemu edytorowi misji możemy rozegrać partię na dowolnie wybrany przez siebie sposób. Istnieje także możliwość swobodnego polatania w wybranym środowisku celem sprawdzenia oraz przetestowania możliwości wybranego samolotu. Spore możliwości ustawienia kamer dają również dużą dowolność prowadzenia rozgrywki – jest widok z kokpitu, z tyłu maszyny, ze stanowiska karabiniera czy nawet na rzucaną bombę.

War Thunder to niewątpliwie gratka dla wszystkich fanów gier lotniczych stanowiąca połączenie MMO z elementami symulatora czy RTS. Dużo aspektów historycznych, realizm prowadzonych bitew, możliwość współzawodnictwa z innymi graczami, systematyczna rozbudowa własnego arsenału oraz awanse powodują, że gra potrafi wciągnąć i przypaść do gustu nie tylko entuzjastom historii z czasów II Wojny Światowej.

Uwaga!

  • W celu uzyskania właściwego pliku gry należy wpierw zarejestrować się na stronie projektu, a następnie pobrać specjalny menadżer pobierania i instalacji gry.
  • Tytuł znajduje się aktualnie w fazie otwartych betatestów jednak w trakcie rozgrywki nie natknęliśmy się na żadne poważne uchybienia wpływające negatywnie na wrażenia z gry.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #11 25.09.2016 10:58

Opis gry jest nieaktualny. Grę kiedyś bym polecił. Dzisiaj mam mocno mieszane uczucia i wahałbym się przed poleceniem, by nie zrobić sobie wrogów.
Mogę przyznać tylko jedno - bije WoT na głowę.

gemini43   7 #10 17.03.2016 15:13

Gram od ok. 1,5 roku ( przesiadłem się z WOT ) i powiem że kładzie na łopatki nie tylko samoloty ale i czołgi w WOT. Moim zdaniem najlepsza z gier tego typu. 5/5 gwiazdek.

  #9 17.07.2015 08:24

Chciałbym ściągnąć grę na dysk żeby zainstalować na innym komputerze. Czy to jest wykonalne?

XxSylwiaxX   1 #8 09.11.2014 21:51

A nie bedzie wirusa jak się to ściągnie?? Prosze o szybbką odpowiedz :D:D:D
Bo chce sobie w to za grac a nie mogę pobrać ze strony :(

  #7 23.04.2014 14:08

ta gra rozwala system

MFMax   3 #6 29.10.2013 16:42

Poprostu zawalista, World of Warplannes to badziewie z porównaniu z tą grą.

  #5 16.06.2013 12:35

@informen
Nie trzeba mieć dobrego kompa, silnik graficzny jest naprawdę dobrze zoptymalizowany, na moim staruchu z GF gt240 idzie bardzo płynnie. To nie wot, gdzie optymalizacja leży i kwiczy...
Gajin postarało się.

diabelPLunited   1 #4 15.06.2013 12:29

Klub High Five zaprasza do nowo powstałego dywizjonu w grze War Thunder Nasi klubowicze to osoby luźno podchodzące do gry level , skill nie ma znaczenia Posiadamy stronę web i TS3 kontakt : http://www.klubhighfive.eu lub klubhighfive@yahoo.com

  #3 22.05.2013 18:11

Gra świetnia, piękna grafika, choć do sterowania trzeba się przyzwyczaić ;)

  #2 27.04.2013 09:39

tylko trzeba mieć dobrego kompa

Pangrys   24 #1 19.04.2013 20:36

Kładzie na łopatki World of Warplanes ... Polecam.