r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ważna nowość w Spotify na Androidzie: nawigacja o niebo wygodniejsza

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Dobre wieści dla użytkowników Spotify, zarówno opłacających korzystanie z usługi, jak i słuchających za darmo. Do aplikacji mobilnej na Androidzie wprowadzono właśnie zmiany, które bez wątpienia przysłużyły się programowi. Uleczono bowiem jej największą bolączkę, czyli nawigację.

Dotąd nawigowanie po kolejnych pozycjach menu odbywało się za pomocą przycisku „hamburgera”. Po jego pacnięciu, z lewej strony wysuwał się panel boczny z pionowym menu, co dobrze sprawuje się w mnóstwie aplikacji na Androidzie, jednak w przypadku Spotify taka metoda nawigacji wypadała bardzo kiepsko.

Za każdym razem, kiedy użytkownik zechciał eksplorować fonotekę, konieczne było „przeklikanie” najpierw bocznego menu, a najczęściej także kilku kolejnych widoków. Na szczęście koniec z tym – odtąd Spotify na Androidzie posiada dodatkowy dolny pasek, na którym znalazły się skróty do najważniejszych lokalizacji i funkcji.

r   e   k   l   a   m   a

Pomysł zaczerpnięto oczywiście z interfejsów aplikacji z iOS-a. Dzięki umieszczeniu na dolnym pasku przycisków ekranu głównego, katalogu, wyszukiwarki, radia i muzyki zapisanej przez użytkownika, korzystanie ze Spotify na Androidzie zaliczyło skok jakościowy. Szkoda tylko, że musieliśmy czekać na niego tak długo. Najnowszą wersję aplikacji znaleźć można w naszej bazie oprogramowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.